На реставрацію головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка скерують ще понад 22 мільйони гривень

logo


МІСТО

Роботи планують завершити до кінця цього року

Усі фото: Galnet

На реставрацію головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка скерують ще 22,5 мільйони гривень. Таке рішення погодила Міжвідомча комісія з питань державних інвестиційних проєктів.

Цьогоріч з державного бюджету на реставрацію виділили 35 мільйонів 991 тисячу гривень. Однак, університетська рада звернулася з проханням дофінансувати проєкт. Відтак, прийняли рішення скерувати на реставраційні роботи ще 22,5 мільйони гривень. – Розповів у коментарі Galnet народний депутат і член комісії Ростислав Тістик.

Він також додав, що реставрацію головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка планують завершити до кінця цього року.

Станом на сьогодні повністю провели гідроізоляцію, поміняли усі вікна, відреставрували головний вхід. Фасад з боку пам’ятника Івана Франка повністю укріпили та відреставрували, а також провели низку робіт, щоб зберегти скульптури, розташовані на пам’ятці. – Пояснив у коментарі Galnet Проректор з адміністративно-господарської роботи Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Курляк.

Крім того, він зазначив, що наразі реставрують фасад юридичного корпусу, від вулиці Костюшка до Січових Стрільців.

Нагадаємо, реставрацію головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка розпочали ще у 2018 році.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.