На Різдво у львівських трамваях можна буде почути колядки

logo
162454_na_rizdvo_u_lvivskih_tramvajah_mozhna_bud.jpeg


Цього року на різдвяні свята адміністрація «Львівелектротрансу» вирішила трохи розважити своїх пасажирів. Для цього вже підготували добірку святкових пісень місцевих виконавців, які можна буде почути у салонах трамваїв. Про це повідомляє кореспондент PRESS-ЦЕНТР із посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Перші колядки львів’яни у громадському транспорті почують вже сьогодні. Зокрема, пісні у виконанні фольк-гурту «Troye Zillia» та співачки Софії Федин. А гратимуть вони впродовж усього періоду різдвяних свят. 

 

Як розповів речник «Львівелектротрансу» Іван Бондар, колядки виконавці передали їм абсолютно безкоштовно. Компанія матиме право програвати їх у період різдвяних свят.

– Ми дуже задоволені, що й цього року ми можемо долучитись до святкування Різдва та трохи потішити наших пасажирів приємними різдвяними мелодіями, – зазначив пан Бондар.

Зазначимо, що гурт «Troye Zillia» відомий своєю інтерпретацією пісні «ЩЕДРИК Carol of the bells». Також відомі різдвяні колядки є в репертуарі Софії Федин.


А поділитися?Вам має сподобатись...