На розвиток інформаційного простору та громадянського суспільства Львівщини виділено більше 13 млн грн

logo


Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА прозвітував про виконану роботу

На реалізацію програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області у 2016 році скерували 13 621,9 тис грн. Про це під час звіту про виконану роботу розповіла в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк.

Зокрема 7 млн 223 тис грн спрямували на підтримку регіонального телеканалу “Перший Західний”, 500 тис грн. на підтримку регіонального кінематографу, зокрема зйомки стрічки “Жива”.

Також на підтримку 23 періодичних видань, зокрема часопису “Дзвін”, газети “За вільну Україну плюс”, журналів “Вісник Любачівщини”, “Універсум”, “Театральна бесіда”, виділили ще 700 тис грн.

Також у межах програми департамент придбав книжкові видання, які передали новоствореним об’єднаним територіальним громадам, Львівській обласній молодіжній громадській організацій “Юнацтво”, Громадській організації “Центр просвітництва та розвитку людини”, молодіжній громадській організації “Центр ініціатив Городоччини”, суспільно-культурному товариству “Холмщина”, Львівському обласному товариству політичних в’язнів і репресованих, благодійному фонду “Філософський проект” та іншим (більше 50 організаціям).

Також, як повідомила Ольга Березюк, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА до 17 лютого приймає заявки від молодіжних та громадських організацій щодо фінансування проектів та заходів на 2017 рік.

Загалом Ольга Березюк розповіла про структуру та принципи роботи департаменту внутрішньої та інформаційної політики, а також детально окреслила роботу, проведену у рамках трьох програм, над реалізацією яких працюють працівники департаменту.

Як розповіла Ольга Березюк, на реалізацію заходів громадських організацій передбачена сума до 30 тисяч гривень.

«Якщо захід від громадських організацій цікавий, то гроші на нього будуть виділені. Гроші на усіх вистачить», – підкреслила Ольга Березюк.

Минулого року на підтримку проектів і заходів, організованих громадськими організаціями, виділено 590 тисяч гривень.

Директор департаменту підкреслила, що увесь розподіл коштів відбувається прозоро й будь-який бажаючий може прийти і взяти участь у презентації того чи іншого проекту від представників громадськості.

Схвально про роботу департаменту внутрішньої та інформаційної політики відгукнулась і перший заступник голови Львівської облради Параска Дворянин: «Дякую вам за роботу. Ви дуже мобільні і усе дуже швидко робите».

Дворянин також наголосила на необхідності зосередження роботи департаменту із районними центрами та селами області, а також висловила думку, щоб у кожному районі, за прикладом Миколаєва, організувати книжкову толоку.

Про співпрацю із представниками департаменту також розповів голова об’єднання товариств депортованих українців «Закерзоння» Володимир Середа, а також активіст та журналіст Рустам Курбанов.