На Самбірщині 22 жовтня пройде “Кубок Воїнів”

logo


Понад 60 воїнів та ветеранів з усіх куточків країни, які отримали поранення чи хвороби унаслідок бойових дій, упродовж двох днів змагатимуться у стрільбі з лука, настільному тенісі та легкій атлетиці

На Самбірщині функціонує унікальна для України реабілітаційно-оздоровча база. Минулого року 64 військовослужбовці отримали тут послуг для відновлення на 2 млн грн. Про це на своїй сторінці у Telegram написавголова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Фото зі сторінки Максима Козицького Фото зі сторінки Максима Козицького

Послуги для відновлення профінансували з обласного бюджету. Цього року такі послуги надали ще понад сотні наших захисників. З обласного бюджету скерували на це більше ніж 6,6 млн грн.

Фото зі сторінки Максима Козицького Фото зі сторінки Максима Козицького

Усі об’єкти на цій базі працюють як безбар’єрніоб’єкти європейського та світового рівня. Є ліфти, пандуси, написи українською дублюють англійською та шрифтом Брайля. Лижно-біатлонну трасу сертифікувала Міжнародна федерація лижного спорту, що дозволяє готуватися на ній національним збірним командам України з паралімпійських видів спорту. Усі ці показники роблять базу унікальною для нашої держави.

Фото зі сторінки Максима Козицького Фото зі сторінки Максима Козицького

Зараз на базі за кошти держбюджету завершують будівництво реабілітаційно-спортивного корпусу з басейном і тредбаном.

“Роботи ще чимало. Вірю, що тут буде все необхідне для сучасної ефективної реабілітації людей з інвалідністю, підготовки спортсменів-паралімпійців, розвитку адаптивного спорту”, – зазначив Максим Козицький.

Фото зі сторінки Максима Козицького Фото зі сторінкиМаксима Козицького

22 жовтня управління молоді та спорту Львівської ОВА і БФ “Повернись живим” проведуть на базі III Кубок Воїнів. Понад 60 воїнів та ветеранів з усіх куточків країни, які отримали поранення чи хвороби унаслідок бойових дій, упродовж двох днів змагатимуться у стрільбі з лука, настільному тенісі та легкій атлетиці (біг на 100 м, біг на 400 м, штовхання ядра).

Ці змагання у 2021 році започаткував Дмитро Сидорук, який у 2017 році став срібним призером“Ігор Нескорених” у Торонто. Дмитро загинув у боротьбі за Україну минулого року.

Нагадаємо, На Львівщині у серпні презентували проєкт “Ліга Нескорених”. Його вперше в Україні започаткували у нашій області. Ціллю проєкту є реабілітувати військових через заняття спортом.

Долучитися до проєкту вже може кожен військовий чи ветеран, який проходить реабілітацію у Львівському обласному госпіталі ветераніввійни та репресованих, Центрі реабілітації “Галичина”, Західному реабілітаційно-спортивному центрі чи одужує або перебуває на ротації вдома.