На сесії Львівської міської ради не розглядатимуть питання створення сортувальної лінії

logo


У четвер, 1 грудня, на сесії міської ради не підніматиметься питання створення сортувальної лінії у Рясному-2. Про це під час брифінгу 29 листопада повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Я хочу публічно заявити: на території міста не може бути жодних полігонів. Ми землю під жодні сортувальні, інші станції виділяти не будемо. Ми земельні ділянки закріпляємо за нашими комунальними підприємствами для обслуговування тих процесів, які вони мають», ― пояснив мер Львова.

Ділянку в Рясне-2 просить виділити ЛКП «Львівспецкомунтранс» для виробничих потреб, а не для сортування сміття. Йдеться про 0,97 га землі на вул. Шевченка, 327г.

Раніше «Львівспецкомунтранс» оголосило тендер на послуги з пресування і складування сміття. Саме цим й планували займатись на відведеній території, пояснював директор підприємства.

«В перспективі ми розглядали питання встановлення там пресувальної лінії, якщо в нас будуть якісь пропозиції адекватні. Якщо будуть учасники цього конкурсу, який ми оголосили тоді, ми планували там пресувати сміття», – зазначив директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин.

Міський голова зазначив, що не варто піддаватись на провокації, які ширяться соціальними мережами. Зокрема листівка, в якій закликають мешканців Рясного, Левандівки, Білогорщі та Рудного прийти у четвер, 1 грудня, на сесію через те, що, мовляв, Садовий хоче перетворити Рясне-2 на другі Грибовичі.

«Жодні станції сортування, жодні полігони на території міста не допустимі. Хоче хтось бізнес робити ― спершу до людей. Буде підтримка людей, тоді будуть громадські слухання», – сказав мер.

Також міський голова Львова зазначив, що пропозицій щодо купівлі полігонів місто не отримувало. «Конкретної фіналізованої ділянки не було. Запитання – є», – додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, 21 листопада мешканки районів Білогорщі та Рясного вимагали у ратуші не розглядати на наступній сесії міської ради ухвалу, яка надає землю комунальному підприємству «Львівспецкомунтранс». Люди не хочуть, щоб у промисловій зоні запрацювала сортувальна лінія, оскільки вона надто близько до домівок.