На сесії облради не оголошуватимуть перерву через зірване засідання міськради

logo


Керівництво Львівської обласної ради відмовилося оголосити перерву через події в Львівській міській раді. Олександр Ганущин не прийняв пропозиції голови фракції «Самопоміч» в ЛОР Інни Свистун оголосити перерву в роботі сесії.

«Звертаємося до вас з прохання оголосити перерву на 3-4 години, оскільки зараз в міській раді відбуваються провокації. Міські депутати розглядають бюджет розвитку, розглядають спільне проблемне питання міста та області – питання сміттєвого полігону. Ми всі повинні допомогти це питання належним чином врегулювати. Закликаю представників СБУ та міліції, які зараз присутні в залі, забезпечити порядок у стінах міської ради. Також просимо створити тимчасову контрольну комісію з депутатів, щоб ми могли в цій ситуації належним чином розібратися. Невідомі бойовики в цю хвилину захопили приміщення Львівської міської ради, розхитують ситуацію, не даючи можливості розглядати питання, важливі для громади міста та області», – сказала у своєму виступі Інна Свистун.

Олександр Ганущин відмовився оголошувати перерву. Відтак фракція «Самопоміч» покинула сесійну залу обласної ради.

Нагадаємо, кілька десятків активістів «Розвитку громади», УНСО, спортивного клубу «Легіон» під час сесії ЛМР 22 грудня увірвалися до сесійної зали. Через це міський голова Андрій Садовий оголосив перерву в засіданні.

Активісти, серед яких багато підлітків спортивної зовнішньості, зайшли до зали, вимагаючи розглянути під час засідання питання щодо заборони встановлення на території колишнього заводу «Львівхімсільмаш» будь-яких підприємств, чия робота пов’язана зі сміттям.