На Шафарика хочуть звести нову багатоповерхівку з паркінгом та приміщенням для дітей

logo


У Львові на вулиці Шафарика, 11 ТзОВ “Укр Євро Фасад” хоче звести багатоквартирний житловий будинок із вбудованими приміщеннями громадського призначення, приміщенням для тимчасового перебування дітей та підземним паркінгом.

Відповідні містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта затвердив виконком Львівської міськради 22 березня, передає кореспондент сайту 032.ua.

Згідно з документацією, нове будівництво вестимуть на земельній ділянці, площею 0,1586 га із функціональним призначенням – зона Ж-3, тобто зона багатоповерхової житлової забудови.

Читайте також: На Зеленій у Львові облаштують стоматологічну клініку та офіс, – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Гранично допустима висотність будівлі становить 36 метрів, а максимальний відсоток забудови – 55,1%.

За даними ЄДР, ТзОВ “Укр Євро Фасад” зареєстроване у Львові за тією ж адресою, що й новобудова – вул. Шафарика, 11 із жовтня 2015 року. Засновниками товариства є мешканці Львівщини Тетяна Баб’як та Богдан Бойко, який також є керівником та підписантом компанії. Основний вид діяльності фірми – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Фото і візуалізація: ЛМРФото і візуалізація: ЛМРФото і візуалізація: ЛМРФото і візуалізація: ЛМРФото і візуалізація: ЛМР