На сході України загинув командир механізованого відділення зі Львівщини

logo


У селі на Львівщині підприємство спалює шини і не зважає на екологів та правоохоронців

У понеділок 13 вересня робоча група у складі депутатів Львівської обласної ради, мешканців Новороздільської громади, екологів та поліціянтів відвідала територію підприємства у селі Гранки Кути, де впродовж двох років спалюють шини без належних дозволів та з порушеннями норм екологічної безпеки.

Рубрика: Ситуації

Мерія Львова виявила 20 га лісу, які ексголова ЛОДА роздав під багатоповерхівки

На північній околиці Львова планують забудувати житлом частину лісу площею близько 20 га. Багатоквартирні будинки будуватимуть у Брюховицькому лісі на ділянках, які у ще у 2017 році тодішній голова ЛОДА Олег Синютка віддав атовцям під дачне будівництво. Уже тоді лунали припущення, що насправді цим рішення скористаються зовсім не атовці. Так і вийшло.

Рубрика: Ситуації

До домашнього насильника викликали вибухотехніків: знайшли зброю та вибухівку

11 вересня о 13.30 на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про домашнє насильство, яке у квартирі одного з будинків, розташованого на вулиці Левицького у Львові, чинить 31-річний мешканець.

Рубрика: Ситуації

Високі темпи нових випадків коронавірусу у Львівській і ще трьох областях: готують зміни до карантинної постанови

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що за останній тиждень кількість нових випадків захворювання зросла на 6 тисяч, а кількість госпіталізацій — на 1,5 тисячі. За територіальним принципом спостерігаються високі темпи зростання нових випадків у Чернівецькій, Волинській, Львівській і Тернопільській областях. Також у цих регіонах швидко зростає завантаженість ліжок із киснем, а кількість госпіталізацій за тиждень збільшилась на 60%.

Рубрика: Ситуації