На Сихові просять перекрити рух транспорту перед парком

logo
185949_na_sihovi_prosjat_perekriti_ruh_transport.jpeg


05.05.2018, 13:08

петиция, Сыхов, паркВстановити фізичне обмеження руху автотранспорту при в’їзді на вул. Лісну з вул. Скрипника – така петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

Як зазначає автор петиції Володимир Сольський, парк Святого Івана Павла ІІ Папи Римського (попередня назва – Сихівський лісопарк) є єдиною лісо-парковою зоною у найбільшому житловому мікрорайоні Львова (Сихові) та улюбленим місцем відпочинку сихівчан під відкритим небом. Тут постійно проводять час люди усіх вікових категорій, зокрема, сім’ї з дітьми, в т.ч. з батьки з немовлятами у візках, велосипедисти, бігуни, люди літнього віку тощо.

На вході в парк з вул. Скрипника перед в’їздом на вул. Лісну встановлено дорожні знаки “В’їзд заборонено” та “Пішохідна зона”. Окремий тротуар для пішоходів на вул. Лісній відсутній. Мешканці вул. Лісної (всього 2 будинковолодіння) та парафіяни Римсько-католицької парафії св. Архангела Михаїла мають можливість в’їзду на вул. Лісну з вул.Освицької.

“Проте, незважаючи на встановлені знаки по вул. Лісній постійно їздять автомобілі, абсолютна більшість яких не є мешканцями вул. Лісної чи прихожанами вищевказаної парафії. Крім того, влітку на початку вул. Лісної іноді паркуються автомобілі деяких відвідувачів парку-лазанки “Тарзан”. Виклик патрульної поліції та фіксація таких порушень не виправили ситуацію. Крім того, такі порушення (проїзд та паркування з порушенням встановлених дорожніх знаків) є малозначними та відволікають поліцію від виявлення та припинення більш значних правопорушень”, – зазначає він.

Однак, на його думку, можливість безперешкодного проїзду автомобілів по вул. Лісній є загрозою наїзду та завдання шкоди юним велосипедистам, дітям на самокатах і біговелах, батькам з візками. Крім того, вимоги до утримання зелених насаджень на об’єктах благоустрою загального використання (міських лісів, парків, скверів, бульварів, рекреаційних зон тощо) передбачені Правилами благоустрою м. Львова, затвердженими Ухвалою №376 від 21.04.2011р. Відповідно до п. 9.11.6. вищевказаних Правил заборонено влаштовувати стоянки автомашин, зупинки пасажирського транспорту та паркувати автотранспортні засоби на газонах міських лісів, парків, скверів, бульварів, рекреаційних зон.

Також паркування в зеленій зоні шкодить екології.

Враховуючи наведене, автор петиції просить:

здійснити перекриття проїзду автомобільного транспорту в парк Парк Святого Івана Павла ІІ Папи Римського з вул. Скрипника перед в’їздом на вул. Лісну;
встановити на вказаному в’їзді стовпці для припинення автомобільного руху, що не будуть заважати проходу пішоходів та велосипедистів до парку.

Установить физическое ограничение движения автотранспорта при въезде на ул. Лесную с ул. Скрипника – такая петиция зарегистрирована в Единой системе местных петиций.

Как отмечает автор петиции Владимир Сольский, парк Святого Иоанна Павла II Папы Римского (прежнее название – Железнодорожный лесопарк) является единственной лесо-парковой зоной в самом жилом микрорайоне Львова (Сихове) и любимым местом отдыха сиховчан под открытым небом. Здесь постоянно проводят время люди всех возрастов, в частности, семьи с детьми, в т.ч. с родители с младенцами в колясках, велосипедисты, бегуны, люди пожилого возраста и тому подобное.

На входе в парк с ул. Скрипника перед въездом на ул. Лесную установлены дорожные знаки “Въезд запрещен” и “Пешеходная зона”. Отдельный тротуар для пешеходов на ул. Лесной отсутствует. Жители ул. Лесной (всего 2 домовладения) и прихожане Римско-католического прихода св. Архангела Михаила имеют возможность въезда на ул. Лесную с вул.Освицькои.

“Однако, несмотря на установленные знаки по ул. Лесной постоянно ездят автомобили, абсолютное большинство которых не являются жителями ул. Лесной или прихожанами вышеуказанной прихода. Кроме того, летом в начале ул. Лесной иногда паркуются автомобили некоторых посетителей парка-лазанки” Тарзан “. вызов патрульной полиции и фиксация таких нарушений не исправили ситуацию. Кроме того, такие нарушения (проезд и парковку с нарушением установленных дорожных знаков) является малозначительными и отвлекают полицию от выявлению и пресечению более значительных правопо рушений “, – отмечает он.

Однако, по его мнению, возможность беспрепятственного проезда автомобилей по ул. Лесной является угрозой наезда и причинение вреда юным велосипедистам, детям на самокатах и ​​биговелах, родителям с колясками. Кроме того, требования к содержанию зеленых насаждений на объектах благоустройства общего пользования (городских лесов, парков, скверов, бульваров, рекреационных зон и т.д.) предусмотрены Правилами благоустройства. Львова, утвержденными Постановлением №376 от 21.04.2011р. В соответствии с п. 9.11.6. вышеуказанных Правил запрещено устраивать стоянки автомашин, остановки пассажирского транспорта и парковать автотранспортные средства на газонах городских лесов, парков, скверов, бульваров, рекреационных зон.

Также парковки в зеленой зоне вредит экологии.

Учитывая изложенное, автор петиции просит:

осуществить перекрытия проезда автомобильного транспорта в парк Парк Святого Иоанна Павла II Папы Римского с ул. Скрипника перед въездом на ул. лесную;
установить на указанном въезде столбце для прекращения автомобильного движения, не будут мешать проходу пешеходов и велосипедистов в парк.


А поділитися?