На Сихові вимагають демонтувати світлофори

logo
221301_na_sihovi_vimagajut_demontuvati_svitlofor.jpeg


Віталій Момрик наголосив також на тому, що у напрямку руху до центру Львова, починаючи від перехрестя Угорська – Червоної калини до перехрестя з вул. Навроцького встановлено три світлофори на відстані 180 метрів.

“Усе це дуже негативно впливає як на екологічну ситуацію міста, на моральний стан водіїв, які, вистоявши багато часу в заторі, порушують ПДР у частині перевищення швидкості й намагаються встигнути по своїх справах”, – зазначив автор петиції.

Львів’янин запевняє, що до моменту встановлення світлофорів, на вказаному перехресті ніколи не було заторів та не було жодних проблем з проїздом, був значно менший рівень загазованості повітря для мешканців навколишніх будинків. Віталій Момрик просить міську владу демонтувати світлофори у найкоротші терміни.

Читайте також: Львів’янам на замітку: з 16 жовтня патрульні штрафуватимуть водіїв за перевищення швидкості

Нагадаємо, минулого року львів’яни реєстрували іншу петицію щодо зменшення кількості світлофорів та внормування руху на Сихові. Автори також апелювали до серйозних заторів у годину-пік, які сягають від Церкви Різдва Пресвятої Богородиці та виїзду з моста. Але тоді петиція не набрала достатньої кількості голосів.

Додамо, аби петицію опрацювали у Львівській міськраді, вона повинна набрати 500 і більше голосів за 60 днів з моменту публікації на сайті. Станом на нині, петицію про демонтаж світлофорів на Сихові ніхто не підписав.


А поділитися?