На скільки нас нагріло теплоенерго?

logo


15.02.2017 19:30

На скільки нас нагріло теплоенерго?

За цей місяць львів’яни, які живуть у будинках, де не має приладів обліку тепла, платитимуть понад 30 гривень за кожен обігрітий метр квадратний.

Нагадаємо, цей показник щомісяця змінюється і залежить від того, скільки споживали тепла мешканці, у будинках яких є лічильники.

“У жовтні усереднений показник споживання тепла для мешканців, яким надає послуги з теплопостачання ЛМКП “Львівтеплоенерго”, становив 12,95 гривні за квадратний метр. У листопаді – 19,71 гривні, у грудні – 26,41. А за січень оплату за теплопостачання для споживачів, які живуть у будинках без лічильників, нараховуватимуть, застосовуючи середньозважений показник 30,91 гривні за метр квадратний опалювальної площі”, – розповідала газеті “Експрес” Ганна Пищула, речниця ЛМКП “Львівтеплоенерго”.

Оскільки у Львові послуги теплопостачання надає також ЛКП “Залізничнетеплоенерго”, то це підприємство окремо визначає середньозважені показники споживання тепла.

“Для наших споживачів, які живуть у будинках без лічильників тепла, у жовтні середньозважений показник становив 11,39 гривні за квадратний метр опалювальної площі, – розповідає Ярослава Єлфімова, заступник директора з економічних питань ЛКП “Залізничнетеплоенерго”. – У листопаді він становив 24,23 гривні, у грудні – 24,81, а у січні – 31,04. У нас сьогодні без приладів обліку тепла всього 11 будинків – 79 квартир”.

У теплоенерго кажуть, що постанова Кабміну №865 від 30 листопада 2016 року, згідно з якою щомісяця визначають середньозважені показники споживання тепла для будинків без лічильників, діятиме лише до кінця опалювального періоду. Наголошують на цьому, бо мешканці деяких будинків, де є прилади обліку, почали ламати лічильники, аби платити менше.

Богданна МАРТИНИК

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter