На старовинному павільйоні у Стрийському парку замалюють мурал студентів УКУ

logo


Голова Студентського братства УКУ Марія Федор підтвердила 032.ua, що мурал намалювали за ініціативи братства, та повідомила, що студенти мали на меті просто додати напіврозваленій споруді якусь цікавинку.

“Отож, ми зібралися з другом-художником і вирішили, що хочемо зробити щось гарне у парку, місці, де багато людей гуляє, зокрема ми, студенти. Почали підготовку з дозволами. Шлях до пані Олени [директорки парку] шукали від міської ради. Намалювали ескіз, зустрілися з пані Оленою. Ми запропонували місце, бо цей будиночок у дуже поганому стані. Після роздумів пані Олена таки погодила, за що ми їй дуже вдячні, бо розуміли ризик хейтерів”, — сказала Марія Федор.

На фарби, за її словами” студенти збирали по 20 грн серед друзів. “Але загалом ідея у тому, що у мозку наша сила. Наші думки, рішення, настрій, дії та інше залежить від нас самих”, — додала дівчина.

Директорка Стрийського парку підтвердила 032.ua, що надала студентам дозвіл на створення цього муралу, однак пізніше про це пошкодувала і вже сьогодні його почали замальовувати.

“Зараз я розумію, що сама в усьому винна, бо не подумала про наслідки. Діти до мене звернулись, ідея мені видалась не поганою і я не була проти. Однак уже зараз розумію, що це була моя помилка, тому уже сьогодні його почали замальовувати і завтра його не буде”, — сказала Олена Мазурик.