На Стрийщині поліцейські провели благодійні змагання з силового багатоборства

logo


04 Липня 2024, 14:06

На Львівщині поліцейські провели благодійні змагання з силового багатоборства 170

На Львівщині поліцейські провели
благодійні змагання з силового багатоборства

На Стрийщині поліцейські провели благодійні змагання з силового багатоборства. Всі зібрані кошти будуть перераховані на потреби захисників України. Правоохоронці Стрийщини стали бронзовими призерами.

Про це повідомили в Стрийському районному управлінні поліції.

У
селищі Славське відбулися змагання між збірними командами районних управлінь та відділів поліції, полку поліції особливого призначення та апарату Головного управління Національної поліції у Львівській області. Загалом, участь у багатоборстві взяли 40 правоохоронців, об’єднані у 10 команд.

Поліцейські змагались у таких вправах, як arm over arm, tire flip, конкурс капітанів car deadlift, log lift and dumbbell та естафета. Головним суддею змагань був
Василь Вірастюк – найсильніша людина світу 2004 року.

За результатами змагань перше місце посіла команда апарату Головного управління Національної поліції у Львівській області, другою стала команда Львівського районного управління поліції №2, а третє місце виборола команда Стрийського районного управління поліції.

В особистій першості звання «Найсильнішого капітана» здобув Євген Колісніченко з команди апарату Головного управління Національної поліції
у Львівській області.

Участь у нагородженні переможців та призерів узяли заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Руслан Остроух, керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як та рекордсмен України і найсильніша людина Британії Юрій Огоновський.

«Спорт, а особливо силове багатоборство, не лише загартовує тіло, а й виховує наполегливість і особисте бажання бути
кращим. Сьогодні ви продемонстрували, що поліцейські – сильні та рішучі люди. А результати, показані вами, свідчать про те, що ви завжди наполегливо будете йти до своєї мети. А вона у нас зараз одна – Українська Перемога», – зазначив Руслан Остроух, звертаючись до учасників багатоборства.