На Стрийщині презентували першу виставку творчих робіт студентів «Університету третього віку»

logo


10 Листопада 2023, 19:35

експозиція «Золота осінь нашої творчості» 181

експозиція «Золота осінь нашої творчості»

На Стрийщині у музеї
Меморіального комплексу «Борцям за волю України» презентували виставку творчості слухачів Університету Третього Віку, приурочену Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Про це розповіли на сторінці Університету Третього Віку у Фейсбук.

В експозиції під назвою «Золота осінь нашої творчості» представлені
живописні та графічні роботи, аплікації, вишивки, художнє ткання, стилізований одяг, сучасні жіночі прикраси і ще багато творчих цікавинок.

«Сьогодні, чергове наше досягнення та свято. Ми презентували першу персональну виставку творчих робіт студентів УТВ – «Золота осінь- наша творчість». Унікальність виставки в тому, що більшість представлених робіт були вперше виконані в пенсійному віці, навчаючись в нашому Університеті. », – йдеться в повідомленні.

Як зазначають організатори, ідея виставки в тому, щоб привернутри увагу та пропагувати активний спосіб життя, навчання, спілкування, проявляти натхнення через творчість. А також руйнування стереотипів та упереджень щодо вікових обмежень.

«Кожна робота була створена відкритим серцем, працею рук та багатою уявою. Надіємося, що наша виставка стане мотиватором та надихне тих, хто хотів би освоїти нові види мистецва в поважному віці. Дякуємо за
підтримку Університету в організації та проведенні виставки.», – підкреслюють слухачі Університету Третього Віку.