На Стрийщині в пам’ять про загиблого захисника проведуть Кубок району з мініфутболу серед юнаків

logo


31 Травня 2024, 21:59

На Стрийщині в пам'ять про загиблого захисника проведуть Кубок району з мініфутболу серед юнаків 183

На
Стрийщині в пам’ять про загиблого захисника проведуть Кубок району з мініфутболу серед юнаків

Голова Стрийської РВА Богдан Янко провів засідання оргкомітету з організації та проведення Кубку Стрийського району з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 року народження імені Андрія Шеремети.

Про це
повідомили в Стрийській районній державній адміністрації.

Під час засідання оргкомітету визначилися, що в пам’ять про загиблого Андрія Шеремети 15 червня на стадіоні села Дуліби Дулібсько-Грабовецької громади проведуть Кубок району з міні-футболу серед юнаків. Учасники засідання обговорили програму заходу та ряд організаційних
питань.

Зазначимо, що Захисник України Андрій Шеремета – стриянин, солдат обслуги аеромобільного батальйону 95-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ, добровільно вступив до лав ЗСУ у серпні 2022 року і героїчно загинув 12 грудня 2022 року у бою з ворогом біля Мар’їнки на Донеччині.

«Коли в квітні цього року голова Стрийської РВА Богдан Янко вручав рідним загиблого Орден «За мужність» ІІІ ступеня, то його син Влад розповів, що
улюбленим заняттям його тата був футбол, а улюбленою стравою – український борщ. Тоді юнаку пообіцяли, що неодмінно організують та проведуть спортивний захід у честь його батька –Героя.», – йдеться в повідомленні.