На Стрийщині військового посмертно нагородили орденом “За мужність”

logo


Старший сержант Іван Куртиняк загинув в січні 2023 року в боях за Соледар

Орденом “За мужність” III ступеня посмертно нагородили уродженця села Грабовець, Славської громади, Івана “Санту” Куртиняка. Старший сержант Іван Куртиняк загинув 3 січня 2023 року в боях за місто Соледар, на Донеччині. Він проходив службу у 24-й окремій механізованій бригаді ім. короля Данила,йдеться у повідомленні Стрийської районної державної адміністрації.

Більше про захисника

Іван Куртиняк народився в селі Грабовець. Він закінчив Сколівську загальноосвітню школу-інтернат і пройшов строкову військову службу в Криму. До повномасштабного вторгнення він працював на деревообробному заводі, був головою сільськоїцеркви та займався бджолярством. З початком повномасштабного вторгнення приєднався до ЗСУ, де проходив службу в 46-му батальйоні 24-ї окремої механізованої бригади ім. короля Данила. На момент загибелі воїну був 51 рік.

Іван “Санта” Куртиняк Іван “Санта” Куртиняк

Нагадаємо, нещодавно військовослужбовця зНовороздільської громади Дмитра Братину посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня. 23-річний Дмитро Братина був жителем міста Новий Розділ. Служив у 116 окремій механізованій бригаді, частині 4722. Помер у серпні 2023 року внаслідок важкого поранення, після довгого лікування в Запорізькому госпіталі.

#Новини Львівщини #нагороди #Стрий #За мужність