На Сихові планують збудувати новий корпус у садочку «Пізнайко»: частина батьків проти

logo


На Сихові планують збудувати новий корпус у садочку «Пізнайко»: частина батьків проти

28 Травня, 18:40

На Сихові планують збудувати новий корпус у садочку «Пізнайко»: частина батьків проти

У Львові на Сихові у дитячому садочку «Пізнайко» планують добудувати сучасний корпус, який буде з’єднаний із існуючим навчальним закладом наземним містком. Як
повідомили у Львівській міській раді, представники мерії зустрілися із батьками дітей, які тут навчаються, щоб відповісти на запитання щодо ймовірного будівництва.

Покращити соціальну інфраструктуру вирішили через те, що садочок «Пізнайко» є
одним з найбільш переповнених у цьому районі.

За проєктом, там мають звести невеликий корпус, площею близько 260 кв. м, де можна розмістити, наприклад, 4 садочкові групи. 

«Ця добудова зможе зробити садочок інклюзивним і доступним. Всередині корпусу буде ліфт, тож на другий поверх приміщення можна буде легко потрапити всім охочим, а оскільки корпус буде з’єднаний наземним містком з основним приміщенням садка, то він буде
доступним для людей, наприклад, що користуються кріслами колісними», – розповів Антон Коломєйцев, директор департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради.

img_5408

Профінансувати добудову
садочка хочуть швейцарські благодійники. Проєкт об’єкту безкоштовно погодилась розробити архітектурна компанія AVR Development.

Батьки, діти яких навчаються в дитсадку «Пізнайко», висловили на зустрічі основні побоювання щодо добудови: що для більшої кількості дошкільнят не вистачатиме місця в укритті та що під час будівництва територія садочочка буде небезпечною для дітей. Однак в управлінні освіти запевняють, що безпека дітей буде врахована першочергово.

«Ми розуміємо, що безпека дітей на першому місці, тому найперше, що ми зробимо – це розширимо діюче укриття дитячого садочку. Будь-які будівельні роботи будуть проводитись таким чином, щоб не нести загрози для дітей, які тут навчаються», – запевнив начальник управління освіти.

img_5409

Під час зустрічі із батьками домовились про створення робочої групи з представників батьківського колективу та різних структурних підрозділів мерії Львова, щоб вирішити всі суперечливі питання.