На трасі “Львів – Луцьк” стався обвал шляхопроводу (Відео)

logo


image

У селищі Гайок Кам’янко-Бузького району Львівської області стався обвал шляхопроводу. Водіям повідомили про можливі варіанти  об’їзду. 

У понеділок, 3 травня, на трасі “Львів–Луцьк” у селі Гайок стався обвал моста. Про надзвичайну подію повідомив очільник “Варта1” Ігор Зінкевич. Внаслідок обвалу сталося суттєве ускладнення в русі транспорту, дорога стала не проїзною.

“Впав міст біля села Гайок, Кам’янка-Бузького району, Львівської області. Траса “Львів–Луцьк” не проїзна!!” — йдеться у повідомленні. В результаті обвалу постраждалих не було. 

Патрульна поліція уточнила, що нині організовано об’їзд за схемою (напрямок зі Львова): місто Кам’янко-Бузька, там поворот ліворуч і далі автодорогою Т-14-25 до міста Жовква, потім дорогою Р-15 до міста Червоноград, потім дорогою Т-14-10 до міста Радехів. А далі — за звичним маршрутом. У зворотному напрямку діє та сама схема руху.

Раніше повідомлялося, що річка Лімниця, яка протікає в межах Рожнятівського, Калуського і Галицького районів Івано-Франківської області, вийшовши з берегів, зруйнувала міст, що з’єднував село Підмихайля і калуський мікрорайон Хотінь. ASPI news писало, що невідомий погрожував підірвати разом з собою міст Метро у Києві.