На трасі Львів-Шегині на мості через ріку поблизу Судової Вишні утворився провал

logo
188040_na_trasi_lviv_shegini_na_mosti_cherez_rik.jpeg


У Судовій Вишні, що у Мостиському районі на Львівщині, на автомобільній дорозі загального користування державного значення Львів-Шегині провалюється міст. Провал обгородили, проте наразі невідомо, коли розпочнуть ремонт моста.

«На мості через річку Глинець у Судовій Вишні на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-11 Львів – Шегині було проведено виїзне комісійне обстеження. Внаслідок обстеження були виявлені дефекти моста, а саме просідання перехідної плити тротуару внаслідок розмивів. Складений дефектний акт», – повідомили ZAXID.NET у прес-службі Служби автомобільних доріг Львівської області.

Також у Службі автомобільних доріг області зазначили, що ремонтні роботи моста розпочнуть після виділення фінансування. Роботи виконуватимуться за рахунок коштів експлуатаційного утримання.

Зазначимо, що Служба автомобільних доріг провела закупівлю на ремонт ділянок дороги Львів – Шегині. Як зазначено в системі електронних закупівель ProZorro, заплановано капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-11 Львів – Шегині на ділянках км 24+960 – км 28+757, км 30+020 – км 32+460 Львівської області. Проте ділянка дороги на під’їзді до Судової Вишні – км 47+528 – на якій розташований міст, не входить до цього переліку.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, депутати Львівської облради затвердили програму розвитку мережі автодоріг у 2018-2020 роках, якою передбачено 315 млн грн на ремонт доріг та безпеку дорожнього руху у 2018 році.


А поділитися?