На українсько-польському кордоні зростають черги щогодини: перетину очікують сотні машин

logo


. На перетин кордону зараз вже чекає понад три сотні автівки.  

Великі черги на українсько-польському кордоні на Львівщині. Стоять кілька сотень машин, крім того на перетин чекають люди на пішохідному переході. Прикордонники працюють в посиленому режимі.

Про це повідомляє журналістка ТСН.

На пункті пропуску Шегині черга зростає з кожною годиною. На перетин кордону зараз вже чекає понад три сотні автівки.  Тут справді ажіотаж, хоча ще напередодні машин не було зовсім. Номера на авто з різних регіонів – Тернопіль, Суми, Одеса, Київ, Дніпро, Чернігів. Дехто їде до родичів, дехто ж ще не знає куди, буде шукати житло вже після перетину.

У середньому за годину прикордонники пропускають більше півсотні машин. Але саме тут на Шегинях є і єдиний піший перехід на Львівщині. І тут теж довжелезні черги, людей сотні. Але попри те, що дуже багато людей з дітьми – паніки нема.  Пропускають усіх, чоловіків теж, кажуть прикордонники.

«Зараз пропускають всіх через кордон, обмежень ніяких немає. До трьох років якщо слідують дітки у автівка, щоб не чекати можемо їх пропускати без черги», – повідомляє  офіцер прес-служби львівського прикордонного загону Олександра Кучковчька.

Також 10 автомобілів з дипломатичними номерами щойно покинули Україну. У машинах було помічено спаковані валізи та речі. За інформацією прикордонників, це представники консульства Польщі.

Представники консульства України у Польщі кажуть, що прийнято рішення щоб з дітей без закордонного паспорта – пропускатимуть по свідоцтву про народження. Також зберігаються вимови щодо протиепідемічної ситуації.