На вечірці у Львові виявили 12 ухильників від строкової служби

logo
148094_na_vechirci_u_lvovi_vijavili_12_uhilnikiv.jpeg


Працівники військових комісаріатів усім їм вручили повістки ввечері 3 листопада у проїзді Крива Липа.

Впродовж осіннього призову, що триває до 28 листопада, з Львівщини до лав ЗСУ на строкову службу повинні вступити 700 призовників. Однак в зв’язку з великої кількістю ухилянтів, поліція спільно з працівниками проводять заходи з виявлення таких громадян. Про це сьогодні на брифінгу розповів Львівський обласний військовий комісар, підполковник Олександр Тіщенко.

Олександр Тіщенко пояснив:”За розшук призовників і доставку відвідає національна поліція.Патрульна поліція проводить певні заходи з метою забезепечення громадського порядку. Під час таких заходів встановлюють особи, перевіряють їх по базі ухильників від військової строкової служби. За словами їх батьків, ці громадяни перебувають за кордоном, чи у невідомому батькам місці. Але ці діти є у Львові, ходять по кабаках, відпочивають.”

За його словами це випадок, що стався 3 листопада ввечері не можна вважати облавою:”Такі заходи у нас відбуваються щоденно: розшук і доставка призовників до призивної дільниці. Ми подібні заходи проводили у мережі “Lokal”, на ринку “Шувар” (там виявили трьох ухилянтів, вони уже є на строковій службі), але ніхто не підняв ажіотажу. У той вечір поліція проводила операцію “Мігрант” і у проїзд Крива Липа був виклик. Звідти поліція нам повідомила, що виявлено ухильників. Відбулось вручення повісток, нікого не затримували.”

Нагадаємо, цими вихідними у Львові поліцейські та військові у проїзді Крива Липа, провели перевірку документів у чоловіків призовного віку в одному з барів.


А поділитися?