На вихідних у Львові не курсуватимуть трамваї трьох маршрутів

logo
150317_na_vihidnih_u_lvovi_ne_kursuvatimut_tramv.jpeg


Наступних вихідних, 18-19 листопада, у Львові закриють на ремонт ще одну ділянку колії на вул. Франка. У зв’язку з цим, трамваї №3, 4 та 5 не курсуватимуть, а трамваї №8 та 9 на два дні змінять маршрути.

Як розповів ZAXID.NET керівник служби диспетчеризації ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Забавський, з 22:00 п’ятниці, 17 листопада, і до ранку понеділка, 20 листопада, на ремонт закрить 35-метрову ділянку колії на вул. Франка поблизу будинків №53-55 в напрямку до центру.

На час ремонтних робіт трамваї №3 (пл. Соборна – вул. Княгині Ольги), 4 (вул. Торф’яна – Академія мистецтв) та 5 (вул. Торф’яна – вул. Княгині Ольги) не курсуватимуть взагалі.

Трамвай №8 буде курсувати від зупинки «Академія мистецтв» до вул. Вернадського. Трамвай №9 їздитиме за зміненим маршрутом від Залізничного вокзалу через вул. Руську та Личаківську на Погулянку, а у зворотному напрямку через вул. Дорошенка на Залізничний вокзал.

Трамваї №1, 2, 6 та 7 курсуватимуть без змін.

Нагадаємо, що це вже п’яте перекриття колії на вул. Франка на ремонт. Інші ділянки колії ремонтували у серпні, двічі у вересні та один раз у жовтні.


А поділитися?