На виконкомі не погодили будівництво скляного кафе на Чупринки

logo
155517_na_vikonkomi_ne_pogodili_budivnictvo_sklj.jpeg


Біля церкви святого Климента, що на вулиці Чупринки у Львові, заборонили будувати кафе на 50 місць.фото: Facebook/Anna Bilykivska

фото: Facebook/Anna Bilykivska

Сьогодні, 6-го грудня, виконком Львівської міської ради не погодив затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування кафе на вулиці Чупринки, 70а. Як повідомляє кореспондент Tvoemisto.tv, власниці кафе запропонували виділити іншу ділянку під будівництво, проте остаточну локацію не затвердили. 

Раніше йшлось про будівництво кафе біля храму святого Климента Папи УГКЦ, що на вул. Чупринки 70. Погодження будівництва переносили кілька разів на доопрацювання. Будувати мала фізична особа-підприємець Любіцька Богдана Василівна. 

Напередодні виконкому громадська активістка Анна Біликівська висловила у Facebook побоювання, що кафе перекриє вид на віллу Ґустава Бізанца.

«Знову повернувся кошмар, який хіба в страшному сні може приснитись. То одоробло повністю закриє від огляду пам’ятку архітектури – віллу Ґустава Бізанца, у якій тепер розмістився «Укртелеком». На літньому фото цього місця видно сходинки, що ведуть у нікуди. Колись там стояв страшненький МАФ. Тепер плац під МАФом грозить перетворитись у «кафе на 50 посадочних місць». Цей кошмар буде мати ось такий вигляд», – написала вона, опублікувавши візуалізацію закладу:


А поділитися?Вам має сподобатись...