На вул. Черемшини у Львові запровадять двосторонній рух транспорту

logo
153763_na_vul_cheremshini_u_lvovi_zaprovadjat_dv.jpeg


У Личаківському районі Львова змінять схему руху транспорту на вул. Черемшини. З п’ятниці, 1 грудня, рух на вул. Черемшини буде двостороннім. Про це ZAXID.NET розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

За словами Олега Берези, така схема руху транспорту є тимчасовою та буде впроваджена приблизно на два місяці, поки триватимуть ремонтні роботи на вул. Личаківській. Раніше рух транспорту на цій вулиці був одностороннім, машини рухались у бік вул. Личаківської.

З 1 грудня рух транспорту на вул. Черемшини буде двосторннім

За словами Олега Берези, на вул. Черемшини під час дії нової схеми дорожнього руху також заборонять паркування. Для забезпечення руху транспорту на вул. Черемшини встановлять нові дорожні знаки, також на початку дії нової схеми дорожнього руху на вул. Черемшини буде присутня поліція та евакуатор, щоб забезпечити проїзд по вулиці.

Нагадаємо, що 15 листопада для руху транспорту перекрили ще одну ділянку вул. Личаківської – від вул. Крупꞌярської до вул. Черемшини. Через перекриття змінились вісім міських автобусних маршрутів, нічний маршрут №5Н та маршрут студентського шатл-басу.

Реконструкція вул. Личаківської від вул. Мечникова до вул. Пасічної розпочалася 25 березня. Зараз вже відремонтувати перехрестя з вул. Мечникова і відновили рух трамвая №7 на Погулянку. Завершити ремонт усієї колії на вул. Личаківській планують всередині 2018 року.


А поділитися?Вам має сподобатись...