На вул. Шевченка у Львові знову обстріляли камери відеоспостереження

logo


На перехресті вулиць Шевченка-Брюховицька у Львові невідомі обстріляли камери відеоспостереження. Зловмисники здійснили чотири постріли. Три кулі вцілили у камеру, одна — у бокс.

Як повідомляє прес-служба ЛМР, пошкодження техніки виявили сьогодні, 15 січня. За інформацією начальника управління безпеки міста Юрія Діля, круглі отвори у камерах виникли внаслідок пострілів зі зброї. Вони аналогічні з тими, які виникли внаслідок недавнього випадку на тій же вулиці Шевченка, але біля повороту на Рясне-2.

«Я як начальник управління безпеки міста пов’язую обидва випадки та прошу Національну поліцію негайно провести розслідування. Всі необхідні заяви будуть подані сьогодні ж», — зазначив Юрій Діль.

фото ЛМР

Як уточнив у коментарі ZAXID.NET заступник начальника управління безпеки міста Павло Пец, пошкодження виявили виконавці робіт під час підключення живлення до камер. У пошкоджених камерах є кулі, ймовірно, від вогнепальної зброї, схожі на ті, якими стріляли у попередньому випадку при виїзді з Рясне.

На місці працювала слідчо-оперативна група, яка їх вилучила і розпочала розслідування. За першим випадком поліція наразі не озвучила жодних результатів.

Збитки міськрада наразі підраховує.

«Середня вартість камери — близько 17 тис. грн. За попередніми висновками, відновленню вона не підлягає. Також невідомо, чи є пошкодження в самому боксі, куди влучила одна куля. Загальну вартість збитків ми зможемо озвучити завтра, коли виконавець робіт їх підрахує», — розповів ZAXID.NET заступник начальника управління безпеки міста Павло Пец.

Відеокамери встановили у Львові для розпізнавання номерних знаків машин. Вони також фіксують маршрут пересування авто. Впродовж 2019 року у Львові для посилення безпеки за кошти бюджету міста встановили близько 520 таких камер відеонагляду.