На вулиці Авіаційній у Львові планують облаштувати нову транспортну розв’язку

logo


Територія детального плану охоплює 12,5 га.
Фото: google-maps

Фото: google-maps

На вулиці Авіаційній у Львові планують облаштувати нову транспортну розв’язку та збудувати цех для виробництва бетонних виробів. Про це йдеться у детальному плані території у районі вулиці Авіаційної у Львові.

Територія детального плану охоплює 12,5 га та оточена вулицею Авіаційною, колективними садами та межами міста. Згідно з генпланом, ця територія за призначенням належить до територій виробничої, комунально-складської та рекреаційної зон.

Житлової забудови на території не планують, утім на ділянці площею 0,54 га хочуть збудувати цех для виробництва бетонних виробів та облаштувати кільцеву розв’язку на Авіаційній з хідниками та велодоріжками.

Радіус центрального острівця розв’язки становитиме 10 м. На перспективу на вулиці також пропонують облаштувати автостоянку. На ділянках магістральної вулиці районного значення передбачили чотири смуги руху шириною 3 м кожна та двох велосмуг шириною по 1,85 м. Тротуари матимуть ширину 1,5-2,25 м. На вулицях місцевого буде дві смуги шириною 2,75 м із тротуарами та велодоріжками по 1,5 м.

Крім цього, на території детального плану мають провести комплексний благоустрій та озеленення.

31 липня відбудеться громадське слухання детального плану території у приміщенні Залізничної районної адміністрації (вул. Виговського, 22). Початок о 18:00.