На вулиці Чорноморській у Львові облаштують спортмайданчик

logo


Завершити будівництво і відкрити айданчик планують до кінця травня.Фото: Зручне місто

Фото: Зручне місто

У Львові на вулиці Чорноморській, 12 будують новий спортивний мультифункційний майданчик, який буде відкритим для всіх. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій.

Спортмайданчик покриють поліуретановим покриттям, яке, за словами Ігора Самотія є менш травматичним і потребує меншої уваги та догляду.

«Там буде мультифункційний майданчик із поліуретановим покриттям для гри у футол і баскетбол. Нині вже розробили основу під резину, залили бетонну подушку. Коли вона підсохне — встановлять огорожу і наливне покриття», — розповів керівник «Спортресурс».

Кошти на будівництво майданчика виділили інвестори з соціальної програми. Вартість будівництва становить приблизно мільйон гривень.

Замовником робіт є ТОВ «Тотал маркетинг едженсі», а виконавцем — ТОВ «Укрбудінжинірінг». Територія перебуває на балансі ЛКП «Спортресурс»

Відкриття майданчику планують на кінець травня. Поряд запланували відремонтувати дитячий майданчик за майже 500 тисяч грн. Подібний спортмайданчик за кошти бюджету розвитку торік облаштували на вулиці Кастелівка, 8. Ще за два тижні мають розпочати роботи на Марка Вовчка, де має з’явитися мультифункційний майданчик.