На вулиці Княгині Ольги продовжують ремонтувати міст, де трагічно загинув молодий львів’янин

logo


У зв’язку з ремонтом шляхопроводу над залізницею, який проводить Франківська районна адміністрація, рух транспорту в обидва боки буде можливий лише крайніми правими смугами. Таке нововведення запрацює з понеділка, 22 листопада. Раніше діяло зворотне правило – проїзд був дозволений лише лівими смугами.

Про це редакції «Вголос» повідомили у держслужбі Львівської міськради. 

За словами очільника Франківської районної адміністрації Ігоря Савки, ремонт шляхопроводу на вул. Кн. Ольги перебуває на завершальному етапі. Роботи планують закінчити орієнтовно за два тижні. Тут вже виконано весь комплекс демонтажних та підготовчих робіт, облаштування тротуарного покриття з попереднім бетонуванням основи, перильного огородження, влаштування колесовідбійників та системи водовідведення.

Впродовж наступних двох тижнів на крайніх лівих смугах заплановано здійснити ремонт деформаційних швів, зокрема зняття старого дорожнього полотна, влаштування гідроізоляції, бетонування та покриття верхнім шаром асфальту.

Зауважимо, що саме на цьому мості трагічно загинув львів’янин Генадій Нечай. Серед можливих причин називають незадовільну організацію робіт під час ремонту та порушення правил безпеки. 

31-річного Генадія Нечая знайшли ще живим на колії під мостом 2 жовтня: чоловіка переїхав потяг. Як припустили друзі Генадія, радше за все, він впав з мосту, коли вночі повертався з роботи: на той період зі шляхопроводу зняли поруччя. Десять днів за його життя боролися медики, але врятувати не змогли. 12 жовтня чоловік помер.

Як писав “Вголос”, друзі трагічно загиблого Геннадія Нечая, який впав з мосту на вулиці Княгині Ольги розповіли, що будуть судитися, щоб довести халатність працівників, яка і призвела до смерті.

Варто нагадати, що ремонт шляхопроводу над залізничною колією на вул. Княгині Ольги у Львові триває близько 2 місяців. За цей час на мості вже трапилися чотири ДТП. 

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!