На вулиці Коновальця у Львові пограбували дівчину

logo
165214_na_vulici_konovalcja_u_lvovi_pograbuvali_.jpeg


Новини, 22.01.2018

22.01.2018, 14:26

грабеж, Коновальца, патрульная полиция, телефонНа вулиці Коновальця у Львові грабіжники вирвали з руки дівчини телефон. Трьох підозрюваних у грабежі, які розбіглися у різні напрями, затримали патрульні по гарячих слідах. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Вчора о 20 годині вечора до патрульних 4 батальйону звернувся чоловік, який став свідком як 3 молодиків вирвали з рук дівчини, в районі вулиці Коновальця біля готелю, телефон. Дівчина спробувала наздогнати зловмисників. Небайдужий заявник вказав напрямок, у якому побігли згадані хлопці.

У парковій території біля вулиці Сміливих патрульні пішли за свіжими відбитками взуття і побачили 3 осіб, які збігалися з описами заявника. Невідомі, помітивши поліцейських, почали різко розбігатися у різні напрямки. Дві тактичні групи патрульної поліції і ще один екіпаж патрульних встигли оточити втікачів і затримали їх. Двох 18-річних та 19-річного хлопців доставили у відділ поліції. Попередня кваліфікація події – грабіж. Тривають слідчі дії.

На улице Коновальца во Львове грабители вырвали из рук девушки телефон. Трех подозреваемых в грабеже, которые разбежались в разные стороны, задержали патрульные по горячим следам. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Вчера в 20 часов вечера до патрульных 4 батальона обратился мужчина, который стал свидетелем как трое парней вырвали из рук девушки телефон в районе улицы Коновальца у отеля. Девушка попыталась догнать злоумышленников. Неравнодушный заявитель указал направление, в котором побежали упомянутые ребята.

В парковой территории возле улицы Смелых патрульные пошли за свежими отпечатками обуви и увидели 3 человек, которые совпадали с описаниями заявителя. Неизвестные, заметив полицейских, начали резко расходиться в разные стороны. Две тактические группы патрульной полиции и еще один экипаж патрульных успели окружить беглецов и задержали их. Двух 18-летних и 19-летнего парней доставили в отдел полиции. Предварительная квалификация события – грабеж. Продолжаются следственные действия.

Соцсети

Погода


А поділитися?