На вулиці Лінкольна крадій намагався обікрасти автомобіль експедитора

logo
195136_na_vulici_linkolna_kradij_namagavsja_obik.png


Патрульний поза службою затримав чоловіка, який проник в автомобіль експедитора на вулиці Лінкольна у Львові. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Вчора вдень екіпаж патрульної поліції отримав повідомлення, що на вулиці Лінкольна затримали злодія. Заявником виявився інспектор патрульної поліції 4 батальйону, який перебував поза службою. Йдучи по вулиці, він помітив, що підозрілий чоловік пробрався в автомобіль, поки водій-експедитор заносив товар в магазин.

Офіцер підбіг до автомобіля та закрив двері, щоб невідомий не міг вибратися. Коли підійшов водій, він підтвердив, що перший раз бачить цього чоловіка. Тоді вони викликали патрульних, які затримали його та встановили в базі даних. Виявилося, 34-річний чоловік вже притягувався раніше до кримінальної відповідальності за подібні злочини. Його доставили до відділу поліції. На місці працювала слідчо-оперативна група.

Патрульный вне службы задержал мужчину, который проник в автомобиль экспедитора на улице Линкольна во Львове. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львовской области.

Вчера днем ​​экипаж патрульной полиции получил сообщение, что на улице Линкольна задержали вора. Заявителем оказался инспектор патрульной полиции 4 батальона, который находился вне службы. Идя по улице, он заметил, что подозрительный мужчина пробрался в автомобиль, пока водитель-экспедитор заносил товар в магазин.

Офицер подбежал к автомобилю и закрыл дверь, чтобы неизвестный не мог выбраться. Когда подошел водитель, он подтвердил, что первый раз видит этого человека. Тогда они вызвали патрульных, которые задержали его и установили в базе данных. Оказалось, 34-летний мужчина уже привлекался ранее к уголовной ответственности за подобные преступления. Его доставили в отдел полиции. На месте работала следственно-оперативная группа.


А поділитися?Вам має сподобатись...