На вулиці Свєнціцького — Івана Франка виділять смугу громадського транспорту, – СХЕМА

logo


На проблемній ділянці дороги по вулиці Свєнціцького в напрямку центру, де щоранку в заторах простоюють трамваї та приватні автомобілі, встановлять делініатори.

Про це у коментарі кореспонденту 032.ua розповів головний спеціаліст відділу паркування та організації дорожнього руху управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк.

“В ранкову годину пік трамваї близько 20 хвилин тратять на затор на ділянці між Академією мистецтв і Стрийським ринком.Делініатори дозволять на 40% пришвидшити рух трамвайних маршрутів№№ 8 та 4”, – розповів Костянтин Баранюк.

Джерело схеми: КБДР

За словами посадовця, делініатори будуть бетонними, їхня висота становитиме близько 14-15 см, а ширина — 20-25 см.

“Гумових делініаторів на довго не вистачає і вони швидко нищаться. Європейський досвід показує, що краще використовувати бетонні делініатори”, – пояснив Костянтин Баранюк.

Також спеціаліст відділу паркування зазначив, що пасажирів громадського транспорту щонайменше в 2 рази більше ніж користувачів приватних автомобілів. Тому на проблемній ділянці доцільно відмежувати смугу громадського транспорту і таким чином пришвидшити рух трамваїв.

Додамо, делініатори – це бетонні або гумові конструкції, що відділяють смугу громадського руху від смуги для руху автомобілів.

Нагадаємо, у Львові знову перенесли кінцеву зупинку тролейбусу №13. Ще у вересні через ремонт хідників на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку місце зупинки перенесли на 50 метрів за рухом тролейбуса — на площу Підкови. Проте 13 березня зупинку повернули на звичне місце – біля пам’ятника Тарасу Шевченку.