На вулиці Вернадського ножем поранили юнака

logo
154934_na_vulici_vernadskogo_nozhem_poranili_jun.jpeg


04.12.2017, 11:31

улица Вернадского, нож, ранилиПатрульні знайшли осіб, які, за словами потерпілого, завдали йому ножове поранення на вулиці Вернадського. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

В ніч на неділю інспектори патрульної поліції отримали виклик про бійку на вулиці Драгана. На місці стояли дві особи і лише були помітні сліди шарпанини і бійки. Інспектори встановили особи даних чоловіків – 21 та 29 – річні мешканці Сихівського району. Останній, раніше судимий за наркотики. За кілька хвилин інспектори отримали повідомлення з вулиці Вернадського про ножове поранення. Там вони виявили 19-річного юнака з пораненням, характерним для ножового.

На місці працювала швидка допомога. Потерпілий та свідок надали описи нападників. Інспектори одразу зрозуміли, що вказані особи співпадали з описами раніше перевірених осіб. Допоки на місці працювали слідчі, патрульні вирушили за адресами проживання ймовірних нападників. В одній із квартир вони виявили даних чоловіків і доставили їх у Сихівський відділ поліції для встановлення обставин. Згодом, свідок упізнав одного із нападників, як особу, яка завдала удару ножем. Потерпілого госпіталізували.

Патрульные нашли тех, кто, по словам потерпевшего, ранили его ножом на улице Вернадского. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

В ночь на воскресенье инспекторы патрульной полиции получили вызов о драке на улице Драгана. На месте стояли два человека и только были заметны следы беспорядка и драки. Инспекторы установили личности данных мужчин – 21 и 29 – летние жители Сыховского района. Последний ранее судим за наркотики. Через несколько минут инспекторы получили сообщение с улицы Вернадского о ножевом ранении. Там они обнаружили 19-летнего юношу с ранением, характерным для ножевого.

На месте работала скорая помощь. Потерпевший и свидетель предоставили описания нападавших. Инспекторы сразу поняли, что указанные лица совпадали с описаниями ранее проверенных мужчин. Пока на месте работали следователи, патрульные отправились по адресам проживания вероятных нападающих. В одной из квартир они обнаружили данных мужчин и доставили их в Сыховский отдел полиции для установления обстоятельств. Впоследствии, свидетель узнал одного из нападавших, как того, кто нанес удар ножом. Пострадавшего госпитализировали.


А поділитися?