На вулиці Виговського майже благоустроїли територію

logo
151211_na_vulici_vigovskogo_majzhe_blagoustrojil.jpeg


Новини, 19.11.2017

19.11.2017, 09:40

ремонт, улица ВыговскогоУ Залізничному районі міста Львова виконують роботи з благоустрою території на вул. Виговського, 72. До кінця тижня роботи мають завершити. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

“Зараз ми проводимо роботи з благоустрою, які передбачають ремонт проїжджої частини та хідників на вул. Виговського, 72. На реалізацію цього проекту передбачено 1,9 млн гривень. До кінця тижня роботи мають завершити”, – зазначила голова Залізничної районної адміністрації Галина Гладяк.

В Железнодорожном районе Львова выполняют работы по благоустройству территории на ул. Выговского, 72. До конца недели работы должны завершить. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

“Сейчас мы проводим работы по благоустройству, которые предусматривают ремонт проезжей части и тротуаров по ул. Выговского, 72. На реализацию этого проекта предусмотрено 1900000 гривен. К концу недели работы должны завершить”, – отметила председатель Железнодорожной районной администрации Галина Гладяк.

Соцсети

Погода


А поділитися?