На вулиці Вірменській реставрують історичний балкон

logo
15214_na_vulici_virmenskij_restavrujut_istorich.jpg


У пам’ятці архітектури, що на вулиці Вірменській, 13, розпочали реставрувати історичний балкон. Реставраційні роботи, які вартують 745 тисяч гривень, спільно фінансує Львівська міська рада з німецьким товариством GIZ.

Про це з місця події повідомляє кореспондент 032.ua.

У міському управлінні охорони історичного середовища розповіли, що балкон на вулиці Вірменській оновлюють українські реставратори. Вони доводять до ладу бетонну плиту та скульптурні прикраси, а також відновлюють втрачені елементи. Ще фахівці працюють над зміцненням структури каменю.

Місто за реставрацію заплатить 372 тисячі гривень

“Балкон був у незадовільному стані. Аби його відновити, потрібно витратити багато зусиль та часу”, – пояснили в управлінні охорони історичного середовища Львівської міської ради.

Балкон на вулиці Вірменській реставрують у рамках проекту “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова”. Загальна вартість робіт становить 745 тисяч гривень.

“Місто за реставрацію заплатить 372 тисячі гривень, решту – німецьке товариство міжнародної співпраці. До котрого числа триватиме ремонт, поки що не можемо сказати”, – додали у міському управлінні охорони історичного середовища.

unnamed (4)unnamed (3)unnamed (2)

unnamed


А поділитися?Вам має сподобатись...