На ярмарку молодіжного підприємництва у Львові презентували захисні накладки для очей, які допомагають військовим

logo


Це розробка Новояворівського вищого професійного училища, яку виготовляють за допомогою 3D-принтера.

У Стрийському парку сьогодні дали старт Ярмарку молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024. Учасниками стали понад 30професійно-технічних закладів, фахових вищих та передвищих закладів освіти Львівщини та Дніпропетровщини, які презентували свої здобутки. Вони долучилися до програми «Компанія» від ГО Junior Achievement Ukraine.

На ярмарку кожен відвідувач заходу може придбати продукцію учнівських міні компаній. Тут представили широкий спектр товарів та послуг різних категорій. Охочі можуть спробувати ароматну випічку власного виробництва, корисні сухофрукти, насолодитися чашкою ароматного чаю або жлимонаду.

У пригоді стануть вироби для домашнього декору – декоративні подушки з вишивкою, елементи інтер’єру тощо. На ярмарку представили виготовлені учнями професійно-технічних закладів аксесуари та прикраси у патріотичному стилі. Для наймолодших відвідувачів діє зона з майстер-класами з прикрашання паски та ліплення з пластину. Усі зібрані кошти скерують на закупівлю дронів для Збройних Сил України.

«Приємно дивують винаходи й вироби студентів наших освітніх закладів. Це ще одиндоказ того, що професійно-технічна освіта крута, вона не лише дає знання, а й допомагає виховати у собі підприємця. Щиро вірю, що невдовзі на українських ринок вийдуть багато нових брендів, які взяли початки з професійно-технічних закладів, адже у вас неодмінно є потенціал та круті ідеї!», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Відвідувачі мають унікальну змогу протестувати комп’ютерну мишку, створену для людей з інвалідністю, побачити спеціальні накладки дляочей, щоб зберегти зір при пораненнях. Йдеться про розробку учнів Новояворівського вищого професійного училища – Wound Body. Це спеціальні накладки для ока, призначені зберегти сітківку ока людині до приїзду медиків.

«Звичайний бинт, який накладають на поранене око, має здатність розшаровуватись і тим самим шкодити сітківці ока. Ці накладки допоможуть запобігти цьому і вони надають додаткового захисту. Накладки виготовляємо на 3D-принтері, а саму технологію нам підказали тренери зтактичної медицини. Під час ярмарку ми прагнемо ознайомити не лише зі своїм винаходом, але й назбирати кошти на подальше виготовлення накладок, адже усіх їх ми передаємо волонтерам, які співпрацюють з бригадами», – поділились учні Новояворівського ВПУ.

Свої винаходи та продукцію презентували також учні зі Львова, Перемишлян, Добротвора, Нового Роздолу, Дрогобича, Стрия, Борині, Кривого Рогу тощо.

Ярмарок триватиме до 18:00 за адресою: м.Львів, Стрийський парк (вулиця Уласа Самчука,14). Вхід – вільний.

Читати далі

Saturday April 27th, 2024

У 4 закладах Львівщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках

Friday April 26th, 2024

В Червонограді шукають директора комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Thursday April 25th, 2024

УЛьвівському обласному перинатальному центрі отримують щеплення не лише діти, а й їхні мами

Thursday April 25th, 2024

У Львові закликають всіх охочих вакцинуватися: де будуть діяти пункти вакцинації

Wednesday April 24th, 2024

Львівські лікарі повертають красу дівчині з Сіверодонецька, обличчя якої понівечила російська ракета

Wednesday April 24th, 2024

Відомий хірург зі США лікуватимеу Львові дітей з вадами хребта: триває запис

Wednesday April 24th, 2024

У Львові військові зможуть безкоштовно отримувати послуги масажу для кращої реабілітації

Thursday April 18th, 2024

У Львові вперше в Україні пацієнту у кістки вживили протези – він їздить за кермом, займається спортом та волонтерить

Wednesday April 17th, 2024

Від милиць до вертикалізаторів: на Львівщині дієбезкоштовний пункт прокату засобів реабілітації

Wednesday April 17th, 2024

У Львівському обласному перинатальному центрі цьогоріч провели близько 200 віддалених діагностик з використанням телемедицини