На Закарпатті закривають дві траси на межі Львівської та Івано-Франківської областей

logo


На Закарпатті від 27 березня до 24 квітня закривають дві автомобільні траси на межі Львівської та Івано-Франківської областей.

На Закарпатті посилюють обмежувальні заходи: на межі Львівської та Івано-Франківської областей зупинять рух транспорту двома перевалами.

Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

Читайте також:

В Україні запрацював Оперативний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації

Обмежувальні заходи почнуть діяти у ніч проти 27 березня і триватимуть до 24 квітня. Блокпости встановлять на на перевальних ділянках автомобільних доріг: Ужоцький перевал (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород), Торунський перевал (автодорога Р-21 Долина-Хуст).

Крім того, на двох перевалах області рух транспорту дозволять, але водіям і пасажирас вимірюватимуть температуру. Температурний скринінг проводитимуть на дорогах, що йдуть через Яблунецький перевал (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів) та Абранський перевал (автодорога М-06 Київ-Чоп).

Крім того, від завтра, 27 березня, припинять роботу усі ринки, окрім великих продуктових гуртових. Також призупинено роботу відділень для приготування та прийому їжі, кави, інших напоїв, розміщених на АЗС. 

Відео

Закриті парки та дезінфекція під’їздів: у регіонах діють жорсткі правила карантину

На роботу – тільки в масці. Масковий режим – відсьогодні – запровадили в адмінзакладах та на продпідприємствах Запоріжжя. З відкритим обличчям не пускатимуть. Влада також вирішила позачиняти парки, атракціони, дитячі майданчики. Зокрема, й ті, що на прибудинкових територіях. Стежити за виконанням рішення мають управителі будинків. Також повинні обробляти під’їзди спеціальними дезрозчинами. У Рівному зупинили маршрутки й тролейбуси.  Більше про коронавірус в Україні

Закриті парки та дезінфекція під'їздів: у регіонах діють жорсткі правила карантину