На залізничній станції Сихів група підлітів стрибали по вагонах

logo
148909_na_zaliznichnij_stanciji_sihiv_grupa_pidl.jpeg


Група підлітків віком приблизно 15-17 років вирішила розважитися, стрибаючи по вагонах на залізничній станції Сихів. Через небезпечні маневри довелося зупиняти потяг. Затримати поліції близько 15 неповнолітніх не вдалося, діти втекли. На щастя, ніхто не травмувався. Цей випадок трапився 4 листопада, однак прес-служба «Львівської залізниці» розповіла про це сьогодні, 9 листопада.

«Помітивши ватагу молоді, машиніст вантажного поїзда, який прибув зі станції Давидів на одну з колій станції Сихів, повідомив чергову по станції про перебування на узбіччі колії та небезпечну поведінку групи дітей. Поки поїзд стояв, підлітки заходилися вилазити на поїзд та перестрибувати з вагона на вагон. Коли ж поїзд почав рушати, кілька відчайдухів спробували чіплятися за вагони. Машиніст був змушений зупинити поїзд, а чергова по станції – викликати поліцію», ‒ розповіли у прес-службі «Львівської залізниці».

Затримати їх та встановити особи не вдалося, оскільки порушники втекли.

Після цього випадку керівництво «Львівської залізниці» вирішило посилити контроль за дотриманням громадянами правил безпеки на об’єктах інфраструктури та запобігати перебуванню сторонніх осіб у місцях службового користування на залізниці.

За інформацією відомства, впродовж десяти місяців 2017 року на Львівській залізниці через власну необережність травмувалися 72 особи. 39 випадків смертельних, серед загиблих одна дитина.


А поділитися?