На залізничному вокзалі Львова чоловік погрожував скоротити собі віку (відео)

logo


На залізничному вокзалі Львова чоловік погрожував скоротити собі віку. За його словами він не міг примиритися зі своєю жінкою, тому хотів у такий спосіб виправити ситуацію. Для цього він приставив ножа до горла та погрожував вчинити самогубство. Але його вдалося відговорити та передати медикам.

Фото: Патрульна поліція Львівської області

Окрім цього у випуску #ГарячіNEWS про таке:

Шахрайська схема через соцмережі. У Києві затримали злочинну групу, яка обіцяючи великий прибуток залучала людей до своєї організованої схеми. Зокрема вони обіцяли майбутнім інвесторам значний прибуток після вкладення коштів у їхню діяльність, а потім блокували номер та не виходили на зв’язок. Затримали організатора на отриманні чергового вкладу у 400 тисяч гривень. 

За даними слідства, починаючи з 2021 року зловмисники через інтернет та соціальні мережі рекламували свої послуги, гарантуючи потенційним клієнтам отримання надприбутків на ринку віртуальних активів (криптовалюти), а саме її покупки за вигідною ціною та подальшого продажу за ціною, вищою від закупівельної, – йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури.

Правоохоронці припинили діяльність мережі борделів. Організатором виявився 40-річний житель міста Дніпро. До сутенерської діяльності залучив ще 13 спільників. Зловмисники облаштували 28 місць розпусти на території столиці та в 15-ти областях держави. Про це повідомляє Національна поліція.  

Фото: Національна поліція

Поліцейські встановили понад 80 жінок, які працювали на учасників організованої злочинної групи та надавали сексуальні послуги, вартість яких становила від 800 гривень до 5 000  гривень.

Незаконно отримані кошти організатор розподіляв між всіма членами групи та реалізовував через підставні підприємства з подальшим придбанням різної нерухомості та відкриттям банківських рахунків.

Ірина Суль – pravdatutnews.com