На згадку Лесі Українки: у Львові артисти драмтеатру влаштували поетичну акцію в трамваях (Відео)

logo
171877_na_zgadku_lesi_ukrajinki_u_lvovi_artisti_.jpeg


Поетична акція у Львові
Поетична акція у Львові

5 канал

Львів

21.02.2018 23:15

Попри “стрьом” акторів – усім вдалося відчути справжню позитивну енергію. Це підтверджують і пасажири

Вірші Лесі Українки лунали у львівських трамваях. Таку акцію влаштували артисти театру імені Лесі України з нагоди її дня народження, який відзначатимуть 25-го лютого. Актори читали вірші в транспорті від самого ранку. Чи сподобався пасажирам такий флешмоб – у сюжеті “5 каналу”.

Це не звичайні пасажири, а артисти драматичного театру. До трамвая заходять, не привертаючи до себе уваги. Утім, не надовго… Поетичним флешмобом артисти драмтеатру вирішили нагадати пасажирам про 147-му річницю від дня народження Лесі Українки, яку відзначатимуть 25-го лютого. Актори зізнаються, такі гастролі у них уперше.

“По-перше, ти завжди відчуваєш якийсь такий стрьом, коли ти заходиш – і люди, і ти починаєш читати… Але дуже позитивний, я не очікувала, що піде така енергія”, – ділиться враженнями актриса театру ім. Лесі Українки Зоряна Дибовська.

За темою

Енергія була позитивна, підтверджують пасажири. Артисти зривають оплески. “Не тільки у громадському, треба і в інших. І на зупинках можна, і в парках”, – каже пасажирка. Утім флешмоб одним трамваєм не обмежився. Артисти з пересадками віршували ще кілька годин поспіль на 15 маршрутах. Для цього навіть проїзд для акторів зробили безплатним.

“Для учасників флешмобу проїзд, на час проведення акції, буде безкоштовним. Обрали ті маршрути, які перетинаються, щоб була можливість пересідати. Також ті, які з більшим пасажиропотоком”, – уточнює прес-секретар ЛКП “Львівелектротранс” Іван Бондар.

Такий віршований флешмоб для акторів драмтеатру перший. Обіцяють – не останній. “Це абсолютно нормально, що в сучасному світі відбуваються такі трансгресивні процеси, де театр це не замкнена система, до якої треба приходити ввечері”, – впевнена головний режисер театру Олена Апчел.

А поки що актори готуються до грандіознішого відзначення Дня народження Лесі Українки. Попереду – ціла театральна програма, на яку запросили і пасажирів трамваїв.

Марта Шикула, Євген Радіон, “5 канал”

Відео за темою

Як Львовом звіздарі крокували – ФОТО


А поділитися?Вам має сподобатись...