На Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті відновили виробництво

logo


Сьогодні, 12 травня, на Львівщині офіційно відновили виробництво на одному з найбільших підприємств целюлозно-паперової промисловості України – ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», повідомляє департамент економічної політики Львівської ОДА. Завод не працював 2,5 роки.

«Інвестовано понад мільйон доларів, водночас робочими місцями забезпечено вже півтисячі людей. У найближчий час працевлаштують 750 чоловік», ― зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» ― одне з найбільших підприємств целюлозно-паперової промисловості України, яке почало працювати в жовтні 1951 року.

Нагадаємо, що єдиний в Україні виробник газетного паперу припинив роботу у жовтні 2014 року. Працівникам постійно затримували виплату зарплатні, скорочували штат. Окрім газетного паперу, Жидачівський ЦПК займався також виробництвом картону, гофрокартону і паперової та картонної тари. На початку 2000-х тут працювали понад 3400 працівників, на момент зупинки виробництва у 2014 році – 800.

Зараз на комбінаті працює 539 осіб.