​На Житомирщині продовжують затримувати вантажівки зі «львівським сміттям»

logo


У Коростенському районі поліцейські затримали дві вантажівки з сміттям з сумнівними документами

3 січня поліцейські затримали дві вантажівки, що перевозили сміття без належної супровідної документації. Один транспортний засіб патрульні зупинили поблизу с. Клочеве, а інший – інспектори групи реагування Коростенського відділу при в’їзді до місцевого полігону побутових відходів, неподалік с. Грозиного. Відкрито кримінальне провадження.

Вантажівку «Ман» патрульні зупинили для перевірки на стаціонарному посту близько 14:45. Належних документів на вантаж водій надати не зміг.

image

За пів години потому поліцейські групи реагування Коростенського відділу зафіксували появу ще одного «Ман» поблизу полігону з утилізації побутових відходів, що неподалік с. Грозиного.

Керманич спецтранспорту відмовився пояснювати свою появу у Коростенського районі, оскільки документів для скиду сміття теж не мав. За кермом обох виявлених транспортних засобів перебували жителі Львівщини. Вантажівки вилучені до встановлення усіх обставин.

image

Попередня кваліфікація подій – ст. 15 (Замах на кримінальне правопорушення), ст. 239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо накладення арешту на вказані транспортні засоби.