На Жовківщині екологи виявили звалище мішків із рештками тварин

logo


На межі сіл Зашків та Дорошів невідомі відвантажили 32 мішки із рештками тварин.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Ще 8 лютого екологи провели перевіркуу Жовківському районі на місці, де  виявили рештки тваринного походження. Зокрема, йдеться про 32 мішки із рештками тварин біля дороги на межі сіл Зашків та Дорошів.

Станом на сьогодні звалище відходів прибрали та відправили на утилізацію у Жовківську філію ДП “Укрветсанзавод”, а екологи відібрали проби грунту для проведення досліджень на визначення вмісту забруднюючих речовин.

Нагадаємо, у листопаді минулого року невідомі відвантажили рештки тварин поблизу села Сопошин на Жовківщині, а у жовтні того ж року поблизу села Хитрейки знайшли рештки курей, у вересні поблизу села Гринчуки невідомі відвантажили рештки тварин, а у серпні екологи виявили несанкціоноване звалище рештків тварин у селі Крехів.

Також у липні екологи виявили перевищення норми забруднюючих речовин у 5,7 рази у ґрунтах поблизу села Боянець, де ще на початку липня виявили захоронення відходів тваринного походження.

Зазначимо, ще у травні голову села Боянець притягнули до адмінвідповідальності через бездіяльність щодо ліквідації скотомогильника.

Додамо, у червні 2016 року у рамках проекту “Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини”, журналісти Варіантів встановили, що довкола костомельного заводу поблизу Жовкви закопують рештки тварин. Про це йдеться у публікації “Крематорій на свині”, а також “Курячі ніжки Жовкви”.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.