На Жовківщині створили ще один дитбудинок сімейного типу

logo


ЛЮДИ

Родина виховуватиме 7 дітей


Фото ілюстративне

У селі Мокротин Жовківського району, на базі прийомної сім’ї, створили дитячий будинок сімейного типу. Як розповів начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, у родину влаштували четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, які є між собою рідними сестрами.

“Відтепер в родині проживає семеро дітей. До цього сім’я виховувала одну рідну дитину та двох прийомних дітей. Зараз вони виховуватимуть ще чотьрьох дівчат”, – пояснив Володимир Лис.

У ЛОДА акцентують, дитячі будинки сімейного типу створюють, щоб забезпечити належні умови для  виховання у сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячий   будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт і дітей,  позбавлених батьківського піклування.

Держава надає сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.

На території Жовківського району функціонує 5 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних сімей, у яких виховують та проживають 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.