Надивився фільмів для дорослих: на Львівщині 12-річна породілля зізналася, хто є батьком її дитини

logo
161957_nadivivsja_filmiv_dlja_doroslih_na_lvivwi.jpeg


Він також мешкає у Бориславі.

Мама 12-річної породіллі із Борислава (дівчинка чотири місяці тому народила дівчинку) розповіла, що батько дитини —  14-річний двоюрідний брат молодої мами. Він також мешкає у Бориславі.

Про це інформує «Високий замок».

Спочатку експертиза, яку проводила поліція, біологічного батька не виявила. Тести пройшли вітчим дівчинки, її зведений і рідний брати.  Потім ДНК-тест здав сирота, який живе з родиною.

Читайте також: Основний інстинкт. Як породіллі захистити себе, дитину та своїх рідних у пологовому будинку

Дівчинка довго не признавалася, хто батьком дитини.

ВідеоНа Кіровоградщині поліція знайшла у морозилці породіллі тіла новонароджених

Ранком того дня з ускладненнями, характерними для пологів, мати потрапила до лікарні, але пояснити медикам, куди зникла новонароджена дитина – не змогла. Лікарі звернулися в поліцію. Як виявилось, жінка – багатодітна мати. Але ні діти, ані батько нібито не помічали вагітності мами та дружини.

На Кіровоградщині поліція знайшла у морозилці породіллі тіла новонароджених

“Потім вона призналася. Провели нову ДНК-експертизу, яка підтвердила, що це двоюрідний брат Тані — Остап.  Йому 14 років. Він син мого брата Михайла від першого шлюбу”.  Хлопець з мамою та її співмешканцем живуть у Бориславі.

Хлопець зізнався, як все було. Каже, надивилися фільмів для дорослих в Інтернеті.

Як повідомлялося раніше, телеканал “Інтер” показав дві частини ток-шоу “Стосується кожного” на тему “Мама-дитина”, головною героїнею яких стала 12-річна дівчинка, яка у вересні сама народила немовля. В обох серіях жваво обговорювалося батьківство, а сама героїня увесь цей час перебувала у стані стресу. 


А поділитися?