Найбільша польська нафтогазова компанія видобуватиме на Львівщині газ

logo


Найбільша нафтогазова компанія Польщі PGNiG і українська група компаній «Енергетичні ресурси України» підписали договір про розвідування та видобуток природного газу на Львівщині біля кордону з Польщею.

Як повідомили на сайті PGNiG 9 грудня, на початковому етапі договір передбачає буріння розвідувальної свердловини глибиною до 2,5 км, а також геофізичні зйомки для проектування інших свердловин. Роботи планують розпочати після отримання всіх необхідних дозволів.

«За останні чотири роки співпраці наших компаній ми побачили позитивні зміни інвестиційного клімату в Україні і готові скористатися цим, аби спільно інвестувати та розвиватися в цій сфері. Ми бачимо це як першу з багатьох можливостей, які може запропонувати український енергетичний сектор найближчим часом», – цитують у прес-релізі керівного партнера ЕРУ Дейла Перрі.

PGNiG – одна з найбільших компаній у Польщі та найбільша нафтогазова компанія країни, що займається розробкою газових і нафтових родовищ, видобутком і транспортуванням енергоносіїв, будівництвом і розвитком нафтогазової транспортної мережі, експортом та імпортом газу. Майже 72% акцій компанії належать державі. Має представництва і філії в Росії, Пакистані, Білорусі, Україні та володіє пакетом акцій у приблизно 30 дочірніх компаніях.

«Енергетичні ресурси України» – група компаній з іноземними інвестиціями, заснована у 2016 році, що спеціалізується на реалізації енергетичних проектів в Україні. Її власниками є українець Ярослав Мудрий та американець Дейл Перрі. ЕРУ – один з найбільших приватних імпортерів природного газу.