Найгірше за газ платять у Львові і двох старих районах

logo


image

Споживачі на Львівщині багато заборгували за досить висококалорійний природний газ. Фахівці компанії-постачальника готові консультувати боржників та розглядати варіанти реструктуризації боргу.

ТОВ “Львівгаз збут” повідомило у соціальній мережі, пише Dailylviv, що від початку опалювального сезону борг мешканців Львівщини за газ стрімко зростає та становить вже 2,56 мільярда гривень. 

Найбільше боргів накопичили споживачі Львова, а також мешканці Пустомитівського і Стрийського районів.

У ТОВ “Львівгаз збут” заявляють, що з розумінням ставляться до погіршення фінансової ситуації деяких клієнтів у період карантину. Фахівці компанії готові консультувати боржників та розглядати варіанти реструктуризації боргу.

Раніше постачальник природного газу пояснював незадоволеним його якістю споживачам, що ввесь газ, який отримують клієнти ТОВ “Львівгаз збут” на Львівщині, досить висококалорійний і має відповідати державному стандарту, бо компанія закуповує у гуртового постачальника якісний газ. Також експерти “Львівгаз збуту” розвінчали популярний міф про те, що газовики “розбавляють” газ.  За їхніми аргументами, це неможливо з чотирьох причин:

– додавання в газову систему кисню може призвести до вибуху газоповітряної суміші;

– додавання інертного азоту призводить до відриву полум’я, а таке переривання процесу горіння створює велику небезпеку для споживачів;

– для закачування в газотранспортну систему стороннього газу потрібно мати спеціальне компресорне обладнання, якого у газовиків просто немає;

– сторонній газ для підмішування, наприклад, азот, коштує дорожче за природний газ.

Газзбути не отримають компенсації за газ, який продаватимуть по 6,99 грн

Львівгаз збут підозрюють у завищені ціни газу на 2-2,5 грн/м3. Доведену переплату можна буде повернути подвійно

Подвійна бухгалтерія: облгаз і надалі рахує куби, а Нафтогаз – гроші