Найгіршу вулицю Львова відремонтує компанія «Онур» за 71,5 млн грн

logo


У середу, 2 жовтня, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради уклав договір з турецькою компанією «Онур» на ремонт вул. Курмановича. Львівські водії називають цю вулицю найгіршою у місті, глибина ям тут сягає 20 см.

Згідно з укладеним договором, ремонт вул. Курмановича становитиме 71,5 млн грн. Його мають розпочати ще цього року та завершити до кінця 2020 року.

Вулицю Курмановича відремонтують на відрізку від вул. Данила Апостола до вул. П’ясецького (близько 1 км). Під час ремонту тут повністю замінять дорожнє покриття, прокладуть нові комунікації. Вздовж вулиці також висадять близько 1700 саджанців кущів та дерев.

Фото вул. Курмановича з Facebook

Раніше львів’янин Святослав Товстига зареєстрував петицію з вимогою відремонтувати вул. Курмановича, наголошуючи, що вона перебуває у поганому стані та фактично є непроїзною. Також місцеві водії називають вул. Курмановича найгіршою у місті, глибина ям тут може сягати 20 см.

Раніше також міський голова Львова Андрій Садовий називав вул. Курмановича однієї з найбільш проблемних у місті.

Протяжність усієї вулиці становить близько 2 км, вона веде до Сервісного центру МВС (колишній МРЕО), де щодня оформляють близько 200 автомобілів.