Наприкінці тижня у Львові на ремонт закриють останню ділянку вулиці Личаківської

logo
175659_naprikinci_tizhnja_u_lvovi_na_remont_zakr.jpeg


Наприкінці цього тижня у Львові на ремонт закриють останню ділянку вулиці Личаківської (від вул. Черемшини до Долішньої).

Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова.

Так, за словами міського голови Андрія Садового, ремонт на цій ділянці має розпочатися вже з 16-го березня. Напередоді, 12-го березня, в місті відбулася зустріч за участі активістів, які озвучили представникам влади міста ідеї щодо того, аби львів’яни не відчули серйозного дискомфорту через перекриття цієї ділянки дороги.

“Враховуємо усі думки, фіналізуємо, зараз документи подали в поліцію на затвердження. В середу-четвер будемо мати вже фінальне рішення і кінцевий маршрут перекриття. Інших варіантів нема, бо вул. Личаківську треба закінчити і забути про неї. Робити це треба швидко, адже зараз погода сприятлива і це можна робити вдень”, – зазначив Андрій Іванович.

Нагадаємо, що ремонт вулиці Личаківської у Львові розпочався з 25-го березня минулого року.

Ремонтні роботи вирішили проводити у три етапи. Перший етап – це ремонт перехрестя Личаківська-Мечникова, який уже завершили.

Читайте також: 

Патрульні та зоозахисники у Львові врятували коня, якого господар тримав на вулиці в 20-градусний мороз.

Другий етап ремонтних робіт – це ремонт дороги від перехрестя і до вулиці Котика. Зараз роботи виконані тільки від перехрестя вул. Личаківська-Мечникова до вул. Круп’ярської.

Третій – завершальний етап робіт – це ремонт від вулиці Котика до вул. Пасічної.


А поділитися?