Наприкінці жовтня поблизу Львова запрацює завод на тисячу робочих місць

logo
143202_naprikinci_zhovtnja_poblizu_lvova_zapracj.jpeg


Наприкінці жовтня у селі Кожичі Яворівського району відкриють завод «Бадер-Аунде» на якому працевлаштують близько тисячі людей. У нове підприємство вже залучено понад 10 млн євро інвестицій. Про це ZAXID.NET повідомив керівник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис.

«У Кожичах працює завод «Бадер», який шиє чохли для салонів автомобілів зі шкіри. А компанія «Аунде» займається аналогічними виробами з тканини. Нове підприєвство – це спільний проект «Бадер» та «Аунде». Відтак воно займатиметься пошиттям комбінованих зі шкіри та тканини обшивок для салонів авто», – сказав Роман Матис.

Завод відкриють в межах Міжнародного економічного форуму, який відбудеться 26-27 жовтня у Львові. Також, як повідомила прес-служба ЛОДА з посиланням на інформацію першого заступника голови ЛОДА Ростислава Замлинського, в межах форуму на Львівщині відкриють дві «альтернативні» електростанції – сонячну у Яворівському районі та вітрову у Старосамбірському.

«Очікується відкриття однієї сонячної електростанції, а також однієї вітрової. З відкриттям цих об’єктів, а також відкриттям ще двох об’єктів, які плануються до кінця року, Львівщина зможе запезпечити себе електроенергією. Для розуміння, річне споживання чотирьох районів області може бути забезпечене за рахунок власне альтернативних джерел енергетики. Цей напрямок ми будемо продовжувати і надалі. На Львівщині також зреалізовано ряд проектів які ще не мають аналогів. Це так звані сонячні колектори, які розташовуються на дахах будівель бюджетної сфери», – розповів Ростислав Замлинський.

Окрім цього, до кінця року запрацює Бистрицьке газове родовище у селі Городківка Дрогобицького району.


А поділитися?Вам має сподобатись...