Наркотики, в’язниця, СНІД: 50-річна жителька Львова розповіла, що кардинально змінило її життя

logo
45022_narkotiki_v_jaznicja_snid_50_richna_zhite.jpeg


Жанна Матвейко

Жанна Матвейко

П’ятдесятирічна Жанна Матвейко зі Львова, яка з 15 років вживала наркотики, сиділа у в’язниці, почала по-справжньому жити лише тоді, коли дізналася про позитивний ВІЛ-статус.

Про життя жінки повідомляє “Дивись.іnfo”.

У 14 років Матвейко вирішила “показати характер”, аби звернути на себе увагу: тікала з дому, гуляла зі старшими за неї хлопцями. А вже у 15 років народила доньку. Батьком став чоловік із кримінальним минулим. Невдовзі його знову посадили. І Жанна почала вживати наркотики.

Читайте:

“Я спробувала наркотик. Бо це модним вважалося. Мені було 17. Почалося все з макової соломки, далі були промедол, таблетки тощо. Далі почалася проституція. Так я гроші заробляла”, – розповіла жінка.

Були навіть судимість та ув’язнення за крадіжку. Потім – ситуація повторилася. Загалом Жанна відсиділа 10 років. Між цим – продовжувала вживати наркотики. Після другої “відсидки” дівчина дізналася, що її мати стала наркоманкою. І вони почали вживати разом.

Зупинилася Жанна лише у 42 роки. Тоді її стаж наркоманки досяг 15 років. Одного дня вона сама вирішила, що треба лягти на лікування.

Читайте:

“Мені поставили діагноз – СНІД 4 стадії, туберкульоз, гепатити В і С. Що я пережила тоді? Страх, шок. На цьому життя зупинилося. І я не могла зрозуміти, нащо я через все пройшла, перестала колотися…” – розповіла Матвейко.

Перебороти сумніви Жанні допоміг Бог, її духовна родина та церква. Одного ранку, стоячи у лікарні, жінка “пообіцяла Всевишньому, що якщо Той дасть їй шанс пожити ще, вона буде допомагати людям, доля яких подібна до її”.

Сьогодні Жанна – соціальний працівник. Вона допомагає повернутися до нормального життя нарко- та алкозалежним, повіям. Також жінка бореться з дискримінацією жінок і насиллям у сім’ї.

Як повідомляв “Обозреватель”, 27-річний боєць АТО помер від СНІДу, яким заразився під час служби.


А поділитися?Вам має сподобатись...